понеделник, 15 јули 2024

НАСТАНИ

СТРУМИЧКИ КАРНЕВАЛ 2023 | 25.02.2023 | 18:30 часот

СТРУМИЧКИ КАРНЕВАЛ 2023 | 25.02.2023 | 18:30 часот

Главната Интернационална карневалска вечер на „СТРУМИЧКИ КАРНЕВАЛ 2023“ на 25 февруари ќе се одржи во рамките на традиционалните карневалски празнувања во градот под Царевите кули – Струмица од 22 февруари...

Утре децата на „Убави сме, свои сме“ како манекени на вистинска модна писта – се подготвува 6-то издание на ова манифестација

Утре децата на „Убави сме, свои сме“ како манекени на вистинска модна писта – се подготвува 6-то издание на ова манифестација

Утре е голем ден за децата, но и младите луѓе со попреченост кои ќе учествуваат на 6-та Манифестација „Убави сме, свои сме“. Овој пат на вистинска модна писта, направена специјално...

Page 14 of 14 1 13 14

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist