вторник, 18 јуни 2024
Училиштето „Св. Кирил и Методиј“ во Дабиље со мала свеченост по повод Месецот на книгата и Светскиот ден на детето

Училиштето „Св. Кирил и Методиј“ во Дабиље со мала свеченост по повод Месецот на книгата и Светскиот ден на детето

Основното општинско училиште „Св. Кирил и Методиј“ во Дабиље реализираше повеќе активности по повод Месецот на книгата и Светскиот ден ...

Page 203 of 209 1 202 203 204 209

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist