Сабота, 1 Април 2023
Струмичкиот градоначалник на средба со градоначалникот на Љубљана, се сретна и со познати струмичани во овој град

Струмичкиот градоначалник на средба со градоначалникот на Љубљана, се сретна и со познати струмичани во овој град

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов во рамките на посетата на Љубљана, Словенија со негови соработници од Општина Струмица, вчера имаше ...

Page 1 of 58 1 2 58

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

ФЕЈСБУК статус

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist