понеделник, 15 јули 2024

ТЕЛОП

Општина Струмица: Поради вршење на градежни работи на делницата Струмица – Дабиље поставен е изменет режим на сообраќај…

Од Општина Струмица информираат дека деновиве отпочнуваат градежни работи за реконструкција на дел од магистралниот пат А4, на делницата Струмица – Дабиље. Поради тоа, сообраќајот на оваа делница ќе се...

Поради вршење на градежни активности на делницата Струмица – Дабиље, од 10 мај е поставен времен режим на сообраќај…

„ЖИКОЛ“ Струмица информира дека поради вршење на градежни активности на делницата Струмица – Дабиље, од 10 мај е поставен времен режим на сообраќај...

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist