Недела, 2 Април 2023
Бесплатни кардиолошки прегледи и консултации – само во Кардио Стојменов!

Бесплатни кардиолошки прегледи и консултации – само во Кардио Стојменов!

По повод Светскиот ден на здравјето кој се одбележува секоја година на 7 април, Кардио Стојменов во Струмица подготвуваат голема промотивна акција за своите пациенти на 8 април (сабота), од 08:00 до...

Credissimo со донација на Здружението за помош и поддршка на лицата со Даунов синдром „Вера“ од Струмица

Credissimo со донација на Здружението за помош и поддршка на лицата со Даунов синдром „Вера“ од Струмица

По повод Светскиот ден на лицата со Даунов синдром, компанијата Credissimo уште еднаш ја покажа својата посветеност и грижливост како општествено одговорна компанија, вклучувајќи ги своите следбеници од Facebook и...

Познатиот кардиолог д-р Златко Стојменов отвори специјалистичка ординација и во Струмица

Познатиот кардиолог д-р Златко Стојменов отвори специјалистичка ординација и во Струмица

По 27 години успешна работа во областа на интерната медицина и кардиологијата во Штип и Виница, од денеска првата приватна специјалистичка ординација Кардио Стојменов е на чекор поблиску до вас...

Идните физиотерапевти од „Димитар Влахов“ практично се запознаа со функционирањето на современите апарати во физиотерапијата

Идните физиотерапевти од „Димитар Влахов“ практично се запознаа со функционирањето на современите апарати во физиотерапијата

Ученици од СОУ „Димитар Влахов“ во Струмица, идни физиотерапевти имаа можност во Студиото за естетика „Престиж“ практично да се запознаат како функционираат дел од апаратите кои ги изучуваат во физиотерапијата....

ФАБРИЧКИ ЦЕНИ во новиот Салон за мебел „11 Септември“

ФАБРИЧКИ ЦЕНИ во новиот Салон за мебел „11 Септември“

Во новиот Салон за мебел „11 Септември“ – ФАБРИЧКИ ЦЕНИ на сите изложени производи: кујни, трпезариски маси и столови, комоди, гарнитури, спални, клуб маси... 40-годишното искуство го гарантира квалитетот на...

Нова станбена зграда на ЖИКОЛ во населба Карпош во Струмица

Нова станбена зграда на ЖИКОЛ во населба Карпош во Струмица

Нова станбена зграда на ЖИКОЛ во населба Карпош во Струмица. Висококвалитетни станови со функционални решенија и квадратури по најповолни цени во градот. Градба по сите најсовремени светски стандарди со најквалитетни...

Голема Наградна игра на „БЕНЗОИЛ“ и во 2023 година – Главна награда автомобил „VOLKSWAGEN POLO“

Голема Наградна игра на „БЕНЗОИЛ“ и во 2023 година – Главна награда автомобил „VOLKSWAGEN POLO“

И ова 2023 година Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“ ги наградуваат своите потрошувачи. Трета година по ред големата Наградна игра во која и годинава главната награда ќе биде автомобил „VOLKSWAGEN POLO“. Наградна...

НИПРОМ – Фабрика за производство на врати и надворешна столарија изработени од дрво

НИПРОМ – Фабрика за производство на врати и надворешна столарија изработени од дрво

Кога е во прашање уредување на домот, струмичкиот бренд „НИПРОМ“, кој се занимава со производство на врати и надворешна столарија изработени од дрво, успешно се прилагодува на секој Ваш вкус....

БЕНЗОИЛ од 1 февруари повторно ја стартува големата Наградна игра

БЕНЗОИЛ од 1 февруари повторно ја стартува големата Наградна игра

И во новата 2023 година Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“ продолжуваат да ги наградуваат своите потрошувачи. Трета година по ред „БЕНЗОИЛ“ со голема Наградна игра во која и годинава главната награда ќе...

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

ФЕЈСБУК статус

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist