вторник, 18 јуни 2024

МАРКЕТИНГ

Од 1 јуни поефтино гориво за 4 денари на Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“

Од 1 јуни поефтино гориво за 4 денари на Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“

Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“ ги наградуваат своите верни потрошувачи со попуст за секој литар наточено гориво. Од 1 јуни нафтените деривати наместо досегашните 3 денари ќе се продаваат поефтино по 4...

Учениците од IQ UP! од Струмица блескаа на Интернационалната СТЕМ Олимпијада – продолжуваат во финале

Учениците од IQ UP! од Струмица блескаа на Интернационалната СТЕМ Олимпијада – продолжуваат во финале

Секоја голема приказна започнува со сон. Во IQ UP! Струмица учениците сонуваат ист сон. Преку квалитетна едукација, знаење, талент, страст и посветеност да му се овозможи на секој нивен ученик...

Adient повторно со титула за најдобар работодавец

Adient повторно со титула за најдобар работодавец

Компанијата Adient, глобалниот лидер во производство на автомобилски седишта, по вторпат добива сертификат од Институтот „Top Employers“ за најдобар работодавец во Европа за неколку од своите фабрики од регионот на...

Горанчо Јованов од Сарај е добитник на автомобилот „Volkswagen Polo“ од БЕНЗОИЛ

Горанчо Јованов од Сарај е добитник на автомобилот „Volkswagen Polo“ од БЕНЗОИЛ

Горанчо Јованов од Сарај е добитник на главната награда „Volkswagen Polo“ од големата Наградна игра која во изминатата година беше организирана од Бензинските станици „БЕНЗОИЛ“. Тој денеска беше извлечен во...

Повтореното главно извлекување од Големата Наградна игра на „БЕНЗОИЛ“ на 5 јануари

Повтореното главно извлекување од Големата Наградна игра на „БЕНЗОИЛ“ на 5 јануари

Главното извлекување од Големата Наградна игра на „БЕНЗОИЛ“ за 2023, кое делумно беше поништено, ќе се повтори на 5 јануари (петок) во 13:00 часот, информираат од компанијата. Ќе бидат извлечени...

Празничен попуст на врати од „НИПРОМ“ – попустот важи до 31 јануари

Празничен попуст на врати од „НИПРОМ“ – попустот важи до 31 јануари

Внесете стил и функционалност во вашиот дом со собните врати од медијапан и масивно дрво на „НИПРОМ“ Струмица. Медијапанските врати ги комбинираат елегантниот изглед со практичните карактеристики, обезбедувајќи издржливост и...

Аптека „ЕЛИКСИР“ Струмица го доби признанието „STVARATELJI ZA STOLJEĆA“ од Меѓународниот комитет при Светскиот конгрес на претприемачи

Аптека „ЕЛИКСИР“ Струмица го доби признанието „STVARATELJI ZA STOLJEĆA“ од Меѓународниот комитет при Светскиот конгрес на претприемачи

ПЗУ – аптека „ЕЛИКСИР“ Струмица оваа 2023 година, година во која го одбележува своето 30-годишно постоење, ја круниса со добивање награда и признание: „STVARATELJI ZA STOLJEĆA“, која ја доделува Меѓународниот...

Page 1 of 6 1 2 6

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist