Недела, 2 Април 2023
Хотел „Парк Бачиново“ Благоевград бара сезонски работници

Хотел „Парк Бачиново“ Благоевград бара сезонски работници

Познатиот Хотел „Парк Бачиново“ од Благоевград, Бугарија бара сезонски работници за период од 3 месеци, (може и со македонски пасош) за следните работни позиции: 2 (две) работнички за работа во...

„Престиж“ бара фризер, физиотерапефт, како и девојка што има желба да го изучува занаетот

„Престиж“ бара фризер, физиотерапефт, како и девојка што има желба да го изучува занаетот

Студиото за убавина „Престиж“ Струмица има потреба од фризер и физиотерапефт, како и девојка што има желба да го изучува занаетот. Нуди одлични услови за работа во убав амбиент и...

ТОП ВЕСТИ

ВЕБ БИЛБОРД

ВЕСТИ од Македонија

НАЈАВА

ФЕЈСБУК статус

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist