• Последен четирисобен стан за продажба од 124м² на седми кат во станбен објект Б2 - Карпош, Струмица.
• Станот ќе биде изработен по системот "клуч на рака" со врвен квалитет и најсовремени материјали и комплетно опремени WC и бања.
• Уплата на минимално учество од 15% 
• По цена од 515€ за плаќање во готово + ГРАТИС ГАРАЖА!
• Телефон за контакт: +389 71 513 282
• За повеќе информации повелете во ГТЦ Глобал 3-ти кат, Струмица
www.portland.com.mk

Пица-ресторан „Leone“ од Фулендорф, Германија има потреба од пица-мајстор за подготвување на пици во фурна. Заинтересираните кандидати од Струмичкиот регион треба да имат бугарски пасош. Подетални информации и пријавување преку Viber на: 00 49 173 894 80 37.

www.StrumicaNet.com е првиот информативен медиумски портал во струмичко кој почна со работа на 11.12.2009 година. Порталот е во сопственост на Радио СтрумицаНет ДООЕЛ Струмица чиј основач е Роберт Ѓоргиев.

Мисијата на www.StrumicaNet.com е да обезбеди точни, навремени и објективни информации преку текстови, фотографии и видео снимки од севкупното живеење во струмичкиот регион, водејќи се од највисоките етички и новинарски стандарди.

Радио СтрумицаНет е членка на Советот за етика во медиумите на Македонија (СЕММ), со што ги запазува сите прифатени кодекси на новинарско известување од општините Струмица, Василево, Босилово и Ново Село, но и за личностите кои потекнуваат од овој регион.

Секојдневно пласираме проверени вести од сите области од овој дел на државата, поткрепени со фото и видео снимки, се во интерес на нашите читатели.

Информативниот портал www.StrumicaNet.com со својата професионална и општествена работа e добитник на повеќе награди и признанија од регионот и земјава. Во тек со новото време, присутен на сите социјални мрежи и го следат околу 50-тина илјади фанови...

www.StrumicaNet.com - Портал за сите, со точна и проверена информација...

 

Радио СтрумицаНет ДООЕЛ Струмица
ул: „Бел камен“ бр. 12, Струмица
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Одговорен уредник:
Роберт Ѓоргиев
077/555-386
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб админ и техничка поддршка:
Благој Филипов