ФЛЕШ ВЕСТИ

Општина Струмица ги информира граѓаните дека вечерва…
Во последните 24 часа направени 1742 тестирања,…
Во последните 24 часа направени се 912…
Од ЕВН Македонија – КЕЦ Струмица информираат…
Синоќа околу 21:40 часот на регионалниот пат…
Министерството за здравство информира дека во последните…
Министерството за здравство информира дека во изминатите…
СВР Струмица информира дека синоќа во 22:45…
Во последните 24 часа се направени 1507…
Утрово околу 05:30 часот во казино во…