ФЛЕШ ВЕСТИ

СВР Струмица информира дека вчера во 09:30…
Во последните 24 часа од направените 1253…
Струмица со уште четири нови случаи со…
Пенлива декорација во фонтаната на булеварот „Маршал…
Денеска започна реконструкцијата на отвореното спортско игралиште…
Во последните 24 часа направени се 793…
Во последните 24 часа направени се 997…
Во последните 24 часа направени се 1486…
Според денешниот билтен на Министерството за здравство,…
Министерството за здравство информира дека во последните…
Министерството за здравство информира дека во последните…
Државниот здравствен и санитарен инспекторат со решение…
Од ЕВН Македонија – КЕЦ Струмица информираат…
СВР Струмица информира дека вчера околу 14:00…