ФЛЕШ ВЕСТИ

Утрово околу 05:30 часот во казино во…
Во последните 24 часа се направени 1545…
Во последните 24 часа од направените 1794…
Црн чад на периферијата на Струмица, скоро…
СВР Струмица информира дека синоќа околу 20:30…
СВР Струмица денеска информираше за вчерашната несреќа…
Девет пациенти починаа, а дијагностицирани се 176…
Од ЈПКД „Комуналец“ информираат дека поради поставување…
Од ЈПКД „Комуналец“ информираат дека поради отстранување…
Владата на Република Северна Македонија на денешната…
СВР Струмица информира дека вчера половина час…