ФЛЕШ ВЕСТИ

Од Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Струмица информираат дека…
Врз основа на судска наредба, полициски службеници…
Општина СТРУМИЦА | 49.800 | 49,88% |…
Општина СТРУМИЦА | 49.800 | 40,75% |…
Општина СТРУМИЦА | 49.800 | 31,09% |…
Општина СТРУМИЦА | 49.800 | 20,84% |…
СВР Струмица информира дека вчера во Полициската…
Од ЈПКД „Коминалец“ Струмица информираат дека поради…
Противпожарната единица на Струмица денеска интервенирала во…
Од ЈПКД „Комуналец“ Струмица информираат дека поради…
Од Министерството за здравство информираат дека во…
Денеска е денот кога пред 77 години…
Претседателот на Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во …
Синоќа во 23:45 часот од полициски службеници…
Земјотрес со јачина од 3.1 степени според…