ФЛЕШ ВЕСТИ

Тројца пациенти од Струмица на возраст од…
Вечерва зградата на Општина Струмица светна во…
Во последните 24 часа се направени 3315…
СВР Струмица информира дека во изминатото деноноќие,…
Министерството за здравство информира дека во изминатото…
СВР Струмица информира дека синоќа околу 23:00…
Министерството за здравство информира дека во последните…
Во последните 24 часа од направените 2748…
Во последните 24 часа од направените 2236…
Од ЕВН Македонија – КЕЦ Струмица информираат…
Струмичанецот Борче Хаџиев, кој досега ја извршуваше…