ФЛЕШ ВЕСТИ

Синоќа околу полноќ на улицата „Ѓорги Василев“…
Во Македонија во изминатото деноноќие починале 25…
Одбојкарите на „ЏИО Струмица“ го добија големото…
Во последните 24 часа од направените 3081…
Во последните 24 часа од направените 3398…
Тројца пациенти од Струмица на возраст од…
Вечерва зградата на Општина Струмица светна во…
Во последните 24 часа се направени 3315…
СВР Струмица информира дека во изминатото деноноќие,…
Министерството за здравство информира дека во изминатото…
СВР Струмица информира дека синоќа околу 23:00…
Министерството за здравство информира дека во последните…
Во последните 24 часа од направените 2748…