ФЛЕШ ВЕСТИ

Од ЕВН Македонија – КЕЦ Струмица информираат…
Од ЕВН Македонија – КЕЦ Струмица информираат…
Сеизмолошката опсерваторија при Природно-математичкиот факултет во Скопје…
И младинците на одбојкарскиот клуб „ЏИО Струмица“…
Од ЈПКД „Комуналец“ информираат дека поради дефект…
Министерството за здравството информира дека во изминатите…
Градоначалникот на Струмица, Коста Јаневски информира дека…
Министерството за здравство информира дека во изминатите…
Струмичкиот прволигаш „Академија Пандев“ е првиот финалист…
Значајна победа во битката за опстанок за…