ФЛЕШ ВЕСТИ

Горат дуќани во Трговскиот центар „Глобал“ во…
СВР Струмица информира дека денеска во објект…
Денеска околу 13:00 часот на улицата „Климент…
СВР Струмица информира дека синоќа околу 20:00…
Струмичката полиција информира дека вчера од страна…
Министерството за здравство информира дека 43 лица…
Денеска околу 08:00 часот во Хамзали, ТППЕ…
Синоќа во 22:20 часот, полициски службеници од…
Од ЕВН Македонија - КЕЦ Струмица информираат…
Две лица се повредени во сообраќајка која…
Министерството за здравство информира дека во Македонија…
Министерството за внатрешни работи информира дека утре…
Синоќа околу полноќ на улицата „Ѓорги Василев“…
Во Македонија во изминатото деноноќие починале 25…