Се продава Citroen C4 во супер состојба

04 Март 2017

Се продава CITROEN C4, бензин, произведен 2011, прва регистрација мај 2012, со поминати 57.000 км, со фул опрема, комлет зимски и летни гуми, церада, купен од Авто салон. Регистриран до мај 2017. Цена по договор. Инфо на: 075/476-996.