ФОТО: Фудбалерите на Шкендија пристигнаа во Струмица

16 Мај 2017

Тетовци својот последен тренинг го одржаа дома, вечерва во Струмица само ќе преспијат и без тренинг ќе го дочекаат утрешното финале со Пелистер закажано за 17:00 часот на струмичкиот стадион „Младост“.

Превземено од Македонски Спорт >>>