Погледнете го настапот на струмичанката Славица Ангелова на „Неки нови клинци“

10 Април 2017

Погледнете ги прекрасните изведби на 15-годишната струмичанка Славица Ангелова во натпреварувачкото ТВ шоу „Неки нови Клинци“. Славица беше во дуел со Софија Наталија Кушаковиќ од Белград. Славица најпрвин ја отпеа песната „Сузе за крај“, а потоа „Да будеш једнако добар као што сам ја“.

Видеото на следниот линк >>>